Подобрать этот товар в каталоге

Выберите параметры автомобиля

Не найдено

Не найдено

Не найдено

Не найдено

Не найдено

Не найдено

Поиск по VIN коду автомобиля

Введите номер (код) двигателя

К сожалению данное меню доступно только зарегистрированным клиентам. Пройдите регистрацию, что бы получить полный функционал сайта!

Акумуляторна клема + AMC 907152

Артикул: 907152

Цена: 79 грн.

Доступно
6 шт.
Время доставки
0 дней
Еще предложения
8 шт.

Быстрая покупка

Доставка

  • Самовывоз
  • Новая Почта: На отделение
  • Адресная доставка (от 75грн)

Оплата

  • Наличный способ (+0%)
  • Приват24 (+0%)
  • Наложенный п-ж. (+2% +25грн)
  • Оплата с НДС

Параметры

Нет данных

Полюсный вывод аккумуляторной батареи

О бренде

Производитель
AMC
Страна
Испания
Интернет-сайт
www.amc.es

Компанія Amadeo Marti Carbonell S.A. (скорочено - AMC), була заснована в 1960 році в місті Нулес (Nules), в провінції Castellón. Ініціали імені засновника фірми і являються розшифровкою назви компанії.

Компания була створена для ліквідації прогалини на вторинному ринку запчастин, а саме - головок блоків циліндрів. Висока вартість оригінальних запчастин і висока якість головок блоків Amadeo Marti Carbonell S.A. дозволило іспанському підприємцю швидко вивести продукцію своєї компанії спочатку на ринок Іспанії, а потім на Європейський ринок запчастин.
На сьогоднішній день компанія A.M.C. досягнула статусу провідного міжнародного виробника головок блоку для бензинових і дизельних двигунів. Центральний офіс компанії і зараз знаходиться в місті Nules (на східному узбережжі Іспанії), неподалік від Валенсії.
Компанія АМС розповсюджує свою продукцію на всі 5 континентів світу. АМС виробляє великий асортимент головок блоку на двигуни Volkswagen, Audi, Mercedes Benz, Opel, Fiat, Peugeot, BMW, VM, Mitsubishi, Renault, Nissan, Volvo і багатьох інших автовиробників. Компанія Amadeo Marti Carbonell S.A. являється, перш за все, виробником і поставляє на ринок головкиблоку циліндрів з клапанами і розподільчими валами власного виробництва! З такою комплектацією головки готові до встановлення і не потребують додаткового монтажу клапанного механізму.
A.M.C. налагодила також випуск якісних розподільчих валів, дизельних форкамер, гідравлічних і механічних штовхачів клапанів і болтів кріплення головки блока.
На сьогоднішній день виробничі потужності Amadeo Marti Carbonell, S.A.розміщаються на 30000 квадратних метрів.
Вся продукція компанії A.M.C має сертифікати відповідності європейським нормам якості ISO 9001 і ISO 14001.
Також компанія сконцентрована на попит своїх клієнтів, тому асортимент налічує більше 400 найменувань і постійно розширюється.

Предложение по оригинальным производителям

Оригинальные номера

Покупают вместе с 907152

Применяемость к автомобилю

Производитель Год kw Код двигателя л.с. куб. см Кузов

Еще предложения:

Искомый код

Изображение Артикул Срок Склад Цена

Акумуляторна клема + AMC 907152
AMC
Полюсный вывод аккумуляторной батареи

Характеристики товара
907152
0 Отзывов
Характеристики товара
Срок Количество Цена
0 дней
6 шт.
79 грн.
2 дня
12 шт.
79 грн.
3 дня
6 шт.
79 грн.
3 дня
11 шт.
87 грн.
3 дня
1 шт.
87 грн.
3 дня
1 шт.
89 грн.
3 дня
1 шт.
128 грн.
17 дней
5 шт.
146 грн.

Как заказать Акумуляторна клема + AMC 907152?

Купить акумуляторна клема + (бренд AMC артикул 907152) по цене 79 грн можно через корзину. Для этого нажмите кнопку "купить" и после перехода в корзину кнопка "оформить". Также возможен заказ без регистрации нажав кнопку "В один клик" или по позвонив телефону нашим консультантам. Обращаем ваше внимание на то, что AMC акумуляторна клема + 907152 - есть в наличии, и оформив заявку до 12:00 вы можете получить заказ в тот же день в Киеве, Тернополе или Днепре.

Перед заказом убедитесь, что необходимое вам количество есть на складе. AMC (907152) — ​​ есть в количестве 12шт. Если Вам необходимо товара больше чем 12шт. - обратитесь к нашим сотрудникам отдела продаж, они предложат вам все доступные варианты на складах партнерах. Рекомендуем проконсультироваться с нашими специалистами на предмет применимости AMC код детали 907152. Ознакомиться с самой компанией AMC (страна производитель Испания) можно в карточке товара - вкладка "О бренде". Дополнительная информация о товаре:
Полюсный вывод аккумуляторной батареи
В разделе клеммы аккумуляторные вы можете найти больше похожих товаров, которые могут вас заинтересовать.